Hej!
ATVOF-klubben är öppen för nya medlemmar igen! Klubben är till för dig med en apporterande, stötande eller stående fågelhund som vill träna belöningsbaserat och nå nya höjder – oavsett om du tränar för vardagen, tävling eller bara för att ha kul tillsammans med din hund.
Som medlem får du tillgång till 22 onlinekurser värda nästan 25 000 kronor, över 300 unika övningar på film och i text, och en personlig träningsdagbok (finns numera även som app) där du planerar och utvärderar träningen. Kör du fast finns Uppläggstombolan, som ger dig ett färdigt träningsupplägg utan att du behöver tänka själv. Du får dessutom en egen Facebookgrupp, två onlineträffar i månaden med Elsa och Lena där du får fråga vad du vill, och en ny månadsutmaning varje månad.
För nya medlemmar gäller ett introduktionspris till och med den 19 oktober: de tre första månaderna kostar 349 kronor i stället för ordinarie 399 kronor i månaden. Vill du hellre betala per år kostar första året 3 490 kronor i stället för ordinarie 3 990 – du betalar alltså för tio månader men är med i tolv.
Anmälan till klubben stänger 27 oktober.
Elsa & Lena
Klickerförlaget / Apportering till vardag och fest


